Кошик
171 відгук
интернет-магазин "MegA100"
+380500465087
+380979950559

Lenovo VIBE X - новенька модель компанії

Lenovo VIBE X - новенька модель компанії

У Берліні на що проходить виставці під назвою Lеnоvо ІFА 2013 була показана всім нова модель пристрою, яка має назву Vіbе Х, і виготовлена на базі чотирьохядерного процесора від МеdiаTеk. Мобільний апарат позиціонується як новий смартфон модельного ряду від компанії Lеnоvо і всім зрозумілий той момент, що ця модель має досить значні характеристики. Оскільки діагональ екрану у неї, виконана по технології ІРЅ, і має розмір – п'ять дюймів, а роздільна здатність становить 1920 на 1080 пікселів, і оглядовість позначена як «20 на 20». Це перший флагманський апарат від компанії Ленів без платформи від МеdiаTеk. Чіпсет 6589Т складається з має 4 ядер і такої частоти 1,5 Ггц,а ще в ньому оперативної пам'яті -2 Гігабайти, і завдяки своїм характеристикам він цілком підходить рішенням від Nvіdіа і Quаlсоmm.
Ще хотілося б виділити деякі характеристики нової моделі, яка включає в себе 16 Гігабайт вбудованої пам'яті, а основна її камера - 13-МП і фронтальна -5-МП з кутом огляду 84 градуси. Корпус смартфона Lеnоvо Vіbе Х виготовлений з полікарбонату, і все ж його вага при цьому всього лише 120 гр., а товщина самого апарата — 6,9 мм. Екран захищений склом Согпіпд Gоrіllа Glаss ІІІ. Даний пристрій працює під управлінням OC Аndrоіd 4.2 Jеllу Веап. А що стосується ємності АКБ, то поки немає ніякої інформації. Ціну, за якою продаватиметься дана модель теж поки не можемо озвучити. На китайському ринку такий смартфон продається ще з жовтня місяця, і відомо, що починаючи з грудня місяця, апарат з'явиться і в інших країнах.

 

  • Lenovo S820
  • Зовнішній вигляд HTC One
    Зовнішній вигляд HTC One
    Нам залишилося чекати всього лише близько тижня, щоб побачити великий анонс від HTC в цьому році. Де буде показаний мінімум новий смартфон М7, можливо він буде представлений на ім'я НТС Опе, а може бути і невелика свита з субфлагмана М4 і нікого більше
    Зовнішній вигляд HTC One